O nás

Máme radi pekné veci - na tejto myšlienke sa zakladá Vivre.

Vydali sme sa na túto cestu so želaním priniesť našim zákazníkom to ""je ne sais quoi"" a s láskou vyberáme, zo všetkých kútov sveta, výrobky s originálnym dizajnom, pozorne spracované, pripravené skrášliť akýkoľvek priestor.

Destinácia pre kvalitu a pre výrobky, do ktorých sa hneď zamilujete, Vivre vám poskytuje každý deň inšpiráciu, ktorú potrebujete na realizovanie životného štýlu podľa vlastných predstáv.

Vivre znamená žiť a užívať si každú chvíľu. Stále pozorní na želania našich zákazníkov a na najnovšie trendy, každý deň vám prinášame vo forme kolekcií množstvo predmetov v rôznych štýloch.

Kto sme?

Sme mladý a nadšený tím, ale s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti maloobchodu, rozhodnutý skrášliť čím viac domácností.

Vydali sme sa na cestu v roku 2012 a sme už najväčší a najobľúbenejší internetový obchod v strednej a východnej Európe, pokiaľ ide o nábytok, textil a dekorácie.

Inšpirujeme a skrášľujeme domy v 9 krajinách, čo znamená, že... vyše 100 miliónov ľudí v Európe sa môže tešiť našim kolekciám.

Už sme dodali vyše 4 milióny objednávok, čo znamená 4 milióny balíkov radosti.

V portfóliu máme viac ako 1000 značiek, skutočný vesmír inšpirácie.

Každý deň poskytujeme našim zákazníkom vyše 150 tisíc obľúbených výrobkov.

Vivre

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.