O nás

Máme radi pekné veci. Vychádzajúc z tejto pohnútky, rozhodli sme sa založiť spoločnosť. Vivre je start-up, ktorý sa zrodil v Apríli 2012, v Rumunsku. Cieľom bolo vytvoriť on-line destináciu pre kvalitu a vkus. Vyhľadávame na celom svete výrobky, ktoré nás inšpirujú a prinášame ich na dosah našim zákazníkom za prijateľné ceny.

Sme mladí ľudia ale nechýba nám skúsenosť. Vivre má za sebou tím, ktorý viac ako 10 rokov pracuje v oblasti maloobchodníctva, logistiky a e-commerce. Touto cestou sľubujeme, že uplatníme všetky naše poznatky, aby sme zmenili podmienky a spôsob, ktorým ľudia konzumujú dizajn. Cieľom Vivre je venovať zákazníkovi stále viac, stále lepšie a stále krajšie.

Monica Cadogan - CEO Vivre Deco

"Vždy keď myslím na Vivre, pociťujem veľkú radosť: je to umenie, úsmev a predsa serióznosť. Nápady a výrobky, ktoré rozprávajú. Tak by som definovala dizajn."

Monica Cadogan
CEO Vivre Deco

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.