Buďte prví, čo sa dozviete novinky Black Friday,
prihláste sa k odberu newsletteru!

Pre registráciu prehlasujem, že súhlasím s Podmienky

BLACK FRIDAY: VEDELI STE?

Aj keď slávny Black Friday pôvodne sa nevzťahoval na nákupnú udalosť , ale odkazoval na americkú finančnú krízu z roku 1869, pomaly sa zmenil na najznámejší deň fabulóznych zliav. Teraz, Black Friday označuje začiatok nákupného obdobia pred sviatkami a každý rok pokračuje v lámaní nových rekordov.
Pretože máme radi krásne veci a chceme priniesť do každého domova radosť, my, Vivre sme vždy súčasťou hry.

TIPS & TRICKS

Vzhľadom k tomu, že dobrý vkus a kvalita sú na vrchole, pokiaľ ide o uspokojovanie potrieb všetkých našich zákazníkov, vždy sa snažíme, aby sme vám poskytli čo najpríjemnejší a najjednoduchší nákupný zážitok.
Preto je nutné poznať niektoré dôležité informácie o mechanizme Vivre:

  • Vytvorte si účet na stránke a prihláste sa k odberu newsletteru.
  • Uistite sa, že ste uložili správnu adresu na doručenie a overili ste všetky svoje kontaktné údaje!
  • Pripravte sa na veľké dobrodružstvo Black Friday!

Nezabudnite! Máme radi krásne veci a dobre odvedenú prácu, a pokiaľ ide o produkty, dominujú tri pojmy: krása, umenie, inšpirácia.

BLACK FRIDAY VO VIVRE! - Po dobu troch dní (22. - 25. november 2018) si naši zákazníci mohli vybrať z viac ako 40 000 unikátnych výrobkov od viac ako 1 000 dodávateľov z celého sveta, so zľavami až -90%.

OOPS! EŠTE TROŠKU TRPEZLIVOSTI! Black Friday? Teraz? Nie je to ten správny čas, ALE nenechajte sa vykoľajiť! Vo Vivre môžete vždy nájsť krásne veci pre všetky vaše potreby.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.