Domov O nás

O nás

vivreblog
O nás

Sme online destináciou pre kvalitu a vkus v oblasti home decor a lifestyle a chceme sa podeliť o štipku našej každodennej radosti.

Prítomní v deviatich krajinách a so skúsenosťami nazbieranými za týchto 7 rokov činnosti vám špecialisti prinášajú užitočné tipy a informácie, ktoré vám pomôžu nájsť potrebnú inšpiráciu!

Pretože máme radi krásne veci, starostlivo vyberáme impozantné kusy nábytku, hravé dekorácie a predmety, ktoré spríjemnia váš deň a pomôžu vám vytvoriť si životný štýl podľa vašich predstáv.

Tisíce produktov na vás čakajú, aby ste ich objavili a vyzdobili si domov!

Inšpiráciu nachádzame vo všetkých kútoch sveta prostredníctvom množstva štýlov a propagujeme ju formou každodenných kolekcií.

O nás - Home lovely, home | Vivre

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov. ÁNO, AKCEPTUJEM Klik sem pre viac detailov