Domov Vivre uvádza na trh Veľký Výpredaj

Vivre uvádza na trh Veľký Výpredaj

Andrei Mirea
Vivre uvádza na trh Veľký Výpredaj

Spoločnosť Vivre pokračuje v znižovaniu cien a uvádza na trh Veľký Výpredaj 22. októbra so zľavami až 70% na tisíce výrobkov, motivovaných najmä otvorenosťou zákazníkov pri nakupovaní online, zdvojnásobením rastúceho záujmu o dizajn interiéru.

Výber produktov, ktoré budú mať nízke ceny, sa bude uskutočňovať z najobľúbenejších kategórií dostupných na webe – nábytok, textil a svietidlá – a bude sa zameriavať na úplné zariadenie domu výrobkami, ktoré zodpovedajú vašej osobnosti.

Kampaň bude k dispozícii od 22. do 28. októbra súčasne vo všetkých 9 krajinách, v ktorých je spoločnosť Vivre prítomná: v Rumunsku, Bulharsku, Maďarsku, na Slovensku, v Slovinsku, Českej Republike, Chorvátsku, Poľsku a Grécku.

Ak sa pred niekoľkými rokmi spotrebitelia zdráhali nakupovať nábytok online a kupovali väčšinou dekorácie, teraz Vivre tvrdí, že dopyt po veľkých kusoch nábytku v súčasnosti rastie.

Počet online objednávok v kategórii nábytok sa v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka zvýšil o 30% a najväčší nárast bol v nábytku do obývacej izby – pohovky a kreslá, po ktorom nasledovali kusy kuchynského nábytku – jedálenské stoly a stoličky.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov. ÁNO, AKCEPTUJEM Klik sem pre viac detailov