Čo je Vivre? Ako funguje?

Čo je Vivre? Ako funguje?

Vivre je on-line nákupný klub pre domácnosť, záhradu a doplnky. Na celom svete vyhľadávame kvalitné výrobky a vytvárame predajné kampaňe za prijateľné ceny s limitovanou platnosťou. Aby bolo možné objednať si nejaký výrobok, je nutné zaregistrovať sa do klubu Vivre.

Prečo sa musím zaregistrovať, aby som si pozrel/pozrela výrobky?

Systém založený na predajných kampaňach nemôže ináč fungovať, len na základe registrácii. Rôznorodosť výrobkov a naša schopnosť dojednať najlepšie ceny pre našich zákazníkov, závisia od tohto súkromného systému. Členstvo Vivre znamená dostupnosť k širokej škále výrobkov za konkurenčné ceny.

Ako vykonať platbu?

Platba môže byť uskutočnená tak on-line platobnou kartou, ako aj pri dodaní objednávky doručovacou službou. Vivre používa služby PayU.

Ako sa uskutočňuje dodávka?

Dodávka sa uskutočňuje kuriérskou službou, v termíne prevedenom na stránke každého výrobku. Lehota dodania je od 24 hod. do 4 týždňov.

Ako sa vypočíta konečné cena?

Konečná cena sa vypočíta nasledovne: cena objednaných výrobkov (cena znázornená pri každom výrobku), ku ktorej sa pripočíta cena dopravy a od prípadu k prípadu, poplatok za platbu na dobierku alebo za veľké a ťažké tovary, manipulačný poplatok.

Môžem urobiť nákup a dostať faktúru a bloček na spoločnosť?

Áno. Všetko čo musíte urobiť je kliknúť voľbu "Áno" na otázku "Želáte si faktúru na spoločnosť?", pri druhom kroku v procese objednávky (vpravo hore). Ak si želáte bloček na spoločnosť, požiadajte predstaviteľa doručovacej služby, aby Vám ho vystavil.

Zabudol som heslo. Čo mám robiť?

Prosíme Vás kliknite na adresu http://www.vivrehome.sk/user/resetPassword a zadajte e-mailovú adresu s ktorou ste sa zeregistrovali. Systém vygeneruje nové heslo, ktoré Vám zašleme na e-mailovú adresu.

Ako môžem zrušiť objednávku?

Keď si želáte zrušiť objednávku, prosíme Vás napíšte nám na adresu kontakt@vivrehome.sk.

Ako môžem zrušiť objednaný výrobok?

Objednávky môžu byť vrátené v lehote 30 dní od doručenia. Aby ste vrátili jeden výrobok, viacero výrobkov alebo celú objednávku kliknite na link Retur (aleboclick sem) na dolnej časti stránky a sledujte kroky.
Hodnota vyznačených výrobkov k vráteniu bude vložená do bankového účtu, ktorý uvediete. Vklad bude uskutočnený POTOM čo Vivre dostane vrátený tovar!
Vrátenie výrobkov je bezplatné (dopravu hradí Vivre) a uskutočňuje sa kuriérskou službou.

Mám otázky. Ako môžem dostať odpovede?

Ak máte nejasnosti kontaktujte nás na kontakt@vivrehome.sk alebo na telefónnom čísle 0233331020.

Top