Môj účet

Môžete sa prihlásiť pomocou niekoľkých jednoduchých krokov: kliknite na odkaz „Prihlásiť sa“ a zadajte e-mailovú adresu a heslo, ktoré chcete, alebo prostredníctvom svojho účtu Facebook prístupom k možnosti „Registrovať sa na Facebooku“.

Kategórie: Môj účet

Odporúčame, aby ste si pred zadaním objednávky vytvorili účet na Vivre. Takto budete mať prístup ku všetkým podrobnostiam o zadaných objednávkach a dodacej lehote, ako aj možnosť požiadať o bezplatné vrátenie produktov z vášho účtu, zrušiť objednávky alebo zmeniť počet objednaných produktov, zmeniť dodaciu adresu a stiahnuť si faktúry.

Kategórie: Môj účet

Kliknite na „Prihlásiť sa“ a „Zabudol som svoje heslo?“ A zadajte e-mail, ktorý ste použili na prihlásenie. Systém vygeneruje ďalšie heslo a odošle ho na zadanú e-mailovú adresu.

Kategórie: Môj účet

Na odstránenie vášho účtu v súlade s nariadením GDPR vás prosíme, aby ste poslali žiadosť o vymazanie účtu / osobných údajov na e-mailovú adresu dpo@vivre.eu.
Naši kolegovia zodpovední za ochranu osobných údajov.čo najskôr vymažú vaše údaje a vyriešia vašu žiadosť.

Kategórie: Môj účet

Jeden bod je ekvivalent 1 EUR a môže sa použiť na nákup produktov z www.vivrehome.sk. Svoje body si môžete vo svojom účte vizualizovať v časti “Body Vivre”.

Body môžu predstavovať až 30% z hodnoty objednávky.

Kategórie: Môj účet

Body Vivre sú platné 3 mesiace a môžu byť použité pri vašich ďalších objednávkach. Tieto body môžete získať za nasledujúcich podmienok:
– za odber Newslettera získate 6 bodov Vivre iba raz;
– za prvú dokončenú objednávku každého priateľa, ktorého odporučíte, získate 5 bodov Vivre;
za nákup výrobkov na stránke www.vivrehome.sk získate po zaplatení objednávky body Vivre v hodnote 3% z ceny výrobkov.

Body Vivre sa udeľujú aj za výrobky predávané a dodávané našimi partnermi z Vivre Marketplace, ale môžu byť použité iba na nákup výrobkov predávaných a dodávaných spoločnosťou Vivre.

Body môžu predstavovať až 30% z hodnoty objednávky.

Kategórie: Môj účet

Nie. Každý člen komunity Vivre môže mať iba jeden účet. (pozri 9.1.4.)

Kategórie: Môj účet

Load More

K Vivrehome.sk