Trojmiestna pohovka Amelie Dark Green

SKU: 1014576
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 12.38 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
412 99 455 99 (-9%) ?
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Výška sedadla: 46 cm.
Maximálna nosnosť: 390 kg.
Poťahy na vankúše sú snímateľné.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 85 cm/šírka 196 cm/výška 98 cm
Váha:
34.0 Kg
Materiál:
štruktúra z preglejky, bukové drevo, borovicové drevo, oceľ, elastické pružiny, čalúnenie z polyesteru, výplň z polyuretánovej peny
Farba:
tmavozelená
Rozšíriteľné
nie
Počet miest na sedenie
3
Dokumenty
  • Vyžaduje sa montáž: áno
  • Montážny návod zahrnutý: áno
Optisofa
Optisofa je miesto, kde sa myšlienky, práca a technológie transformujú na malé umelecké diela. Našou úlohou je transformovať víziu na hotový nábytok. Nábytok, ktorý vám umožní pridať trochu tepla a pohodlia do vášho domáceho pohodlia. Naša kreativita, kvalita a zmysel pre detail majú vždy rovnaký cieľ - urobiť z domu domov s veľkým „D“. Uvedomujúc si skutočnosť, že iba úplné nasadenie nám umožňuje vytvárať výrobky čo najbližšie k dokonalosti, vydávame zo seba maximum. Pridaním tehly do vášho interiéru chceme s vami vytvoriť jedinečnú atmosféru. Nechajte sa uniesť a zariaďte si s nami izbu!

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.