Kreslo Elsa Riviera Dark Green

SKU: 1065053
Farba
tmavozelená
  • Zostalo 2 kusov
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 18 August - 29 August
Výhody:
  • 7.64 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
254 99 437 56 RRP ?
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Výška sedadla: 46 cm.
Obliečka sedacieho vankúša je snímateľná.
Maximálna nosnosť: 130 kg.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 88 cm/šírka 84 cm/výška 78 cm
Váha:
19.0 Kg
Materiál:
konštrukcia z preglejky, drevotrieska, bukové drevo, borovicové drevo, elastické pružiny, čalúnenie 100% polyester, výplň zo silikónových vlákien a polyuretánovej peny
Farba:
tmavozelená
Rozšíriteľné
nie
Recenzie
5.00
1 Recenzie
5 Hviezdy (1)
4 Hviezdy (0)
3 Hviezdy (0)
2 Hviezdy (0)
1 Hviezda (0)
Dokumenty
  • Vyžaduje sa montáž: áno
  • Montážny návod zahrnutý: áno
Optisofa
Optisofa je miesto, kde sa myšlienky, práca a technológie transformujú na malé umelecké diela. Našou úlohou je transformovať víziu na hotový nábytok. Nábytok, ktorý vám umožní pridať trochu tepla a pohodlia do vášho domáceho pohodlia. Naša kreativita, kvalita a zmysel pre detail majú vždy rovnaký cieľ - urobiť z domu domov s veľkým „D“. Uvedomujúc si skutočnosť, že iba úplné nasadenie nám umožňuje vytvárať výrobky čo najbližšie k dokonalosti, vydávame zo seba maximum. Pridaním tehly do vášho interiéru chceme s vami vytvoriť jedinečnú atmosféru. Nechajte sa uniesť a zariaďte si s nami izbu!

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.