Dáždnik Lover

SKU: 1086934
  • Zostal 1 kus
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 07 December - 14 December
Výhody:
  • 0.53 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
17 99 30 31 RRP ?
Popis
Vhodný pre 2 osoby.
Pongee je materiál s pôvodom z Číny vyrobený zo surovej hodvábnej priadze a iných vlákien ako bavlna a je zvyčajne mercerizovaný.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 73.5 cm/šírka 128.5 cm/výška 96.5 cm
Váha:
0,389 Kg
Materiál:
EVA (etylénvinylacetát), sklené vlákna, hliník, pongee
Esschert Design
Esschert Design sa označuje sama seba za viac ako len jednoduchú značku. Vychádzajúc zo záľuby pre prírodu, značka predáva výrobky pre dom a záhradu, všetky inšpirované nezameniteľnou krásou prírody. Výrobky spoločnosti Esschert sú vyrobené výlučne značkou, v exkluzívnych továrňach, takže každému detailu je venovaná osobitná pozornosť. Značka ponúka širokú škálu výrobkov od náradia, nábytku a záhradného príslušenstva po vonkajšie hračky pre deti alebo elegantné exteriérové dekorácie.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.