Sada 2 čistiacich masiek na tvár Charcoal Peeling 50 ml

SKU: 1124594
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 28 September - 05 Október
Výhody:
  • 0.47 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
15 99 16 99 (-5%) ?
  • -10% CODE: EXTRA10SK Prihláste sa do svojho účtu a získajte zľavu
Popis
Peelingová maska ​​má úlohu čistenia. Odstraňuje čierne škvrny a vyvažuje mastnú pokožku, zanechávajúc ju jasnú.
Obsahuje uhlie.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
50 ml (dĺžka 12.8 cm/šírka 12.8 cm/výška 12.8 cm)
Váha:
0,500 Kg
Materiál:
PURIFYING BLACK PEEL-OFF MASK 24K GOLD x 2 Aqua, Polyvinyl Alcohol, Alcohol Denat, Glycerin, Bamboo Charcoal Powder, Hydroxyethylcelulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Paeony Albiflora Root Extract, PEG-75 Lanolin, Parfum, Sodium Lactate
Sada:
2 peelingové masky na ​​tvár, objemu 50 ml
Recenzie
5.00
1 Recenzie
5 Hviezdy (1)
4 Hviezdy (0)
3 Hviezdy (0)
2 Hviezdy (0)
1 Hviezda (0)
Detaily výrobku
Title
Value
Vrátiť:
Kozmetické výrobky, ktoré sú dodávané v krabici so zapečatenou fóliou, možno vrátiť len zapečatené.
Dokumenty
Záručná doba od otvorenia: 12 mesiacov.
Eclat Skin London
Eclat Skin London je prémiová značka starostlivosti o pleť, ktorá kombinuje vedecké, prírodné a vzácne prémiové zložky pre úžasné výsledky pleti. Vytvorené v Londýne na pomoc ľuďom pri starostlivosti o pokožku v prostrediach, ako sú veľké mestá, ktoré na pokožku ľahko vplývajú znečistením a stresom. Veríme v: PRÍRODA + AKTÍVNE - Veríme, že kombinácia prírodných extraktov, olejov a masiel s aktívnymi prírodnými prísadami je najefektívnejším spôsobom vytvárania formulácií starostlivosti o pleť. Získate to najlepšie z dvoch svetov, výživné a prirodzene antioxidačné, minerálne a upokojujúce bohaté zložky s osvedčenými vedecky založenými aktívnymi látkami, ktoré robia rozdiel na pokožke. VÝSLEDKY - Sme značkou zameranou na výsledky. Všetky naše výrobky musia mať skutočne pozitívny vplyv na pokožku. Chceme, aby ste v Eclat Skin London videli rozdiel v pokožke pri používaní našich výrobkov. DLHODOBÉ - Veríme, že starostlivosť o pleť je životným štýlom, čím dlhšie a lepšie sa o ňu staráte - tým je vaša pokožka kvalitnejšia. Používajte správne výrobky a uvidíte rozdiel v čase.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.