Dámske hodinky Emily Westwood Navia Brown

SKU: 1135342
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 29 Jún - 06 Júl
Výhody:
  • 0.21 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
21 99 37 99 (-42%) ?
  • -15% KÓD: EXTRA15SK Prihláste sa do svojho účtu a získajte zľavu
Popis
Japonský mechanizmus Miyota.
Vodotesnosť: 1 atm.
Priemer krytu: 3.8 cm.
Šírka náramka: 1.8 cm.
Batéria je zahrnutá.
Zatváranie prackou.
Zahrnuje darčekovú krabičku.
Technické údaje
Title
Value
Váha:
0,052 Kg
Materiál:
remienok z teľacej kože, kryt z kompozitného kovu, sklíčko z minerálu odolného voči poškriabaniu, rub krytu z antialergickej nerezovej ocele, pracka z nerezu pokrytého ionizáciou
Recenzie
5.00
2 Recenzie
5 Hviezdy (2)
4 Hviezdy (0)
3 Hviezdy (0)
2 Hviezdy (0)
1 Hviezda (0)
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Záruka: 2 roky.
Emily Westwood
Emily Westwood je značka hodiniek a šperkov inšpirovaná ohromujúcou nadčasovou krásou prírody. Najjednoduchšie prvky v životnom prostredí sa stávajú citlivými detailmi kolekcií značky, tvary a dizajn výrobkov sú inšpirované dokonalosťou prirodzeného rytmu vesmíru. Mimo našich myšlienok, snov, plánov a každodenného rytmu, príroda si zachováva pokoj a odhaľuje sa nám ako nekonečný zdroj krásna. Emily Westwood sa svojimi jedinečnými výrobkami pokúša zachytiť detaily ohromujúce svojou jednoduchosťou a dostať sa bližšie k podstate krásy a dokonalosti okolo nás. Originálne dizajnom, detailmi a koncepciou, výrobky Emily Westwood sú venované unikátnym osobnostiam a dokážu sa nám odhaliť ako výsledok tých najčistejších a najlepších emócií.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.