Dámske hodinky Emily Westwood Maroc Silver

SKU: 1135352
Výhody:
  • 0.3 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
30 99 36 99 (-16%) ?
Vypredané
Popis
Japonský mechanizmus Miyota.
Vodotesnosť: 1 atm.
Priemer krytu: 3.6 cm.
Šírka náramka: 1.8 cm.
Batéria je zahrnutá.
Má posuvný zapínací systém s poistkou.
Zahrnuje darčekovú krabičku.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 18 cm/šírka 1.8 cm/výška 0.5 cm/priemer 3.6 cm
Váha:
0,065 Kg
Materiál:
nerezový náramok, kryt z kompozitného kovu, sklíčko z minerálu odolného voči poškriabaniu, rub krytu z antialergickej nerezovej ocele, zatvárací systém z nerezovej ocele pokrytej ionizáciou
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Záruka: 2 roky.
Emily Westwood
Emily Westwood je značka hodiniek a šperkov inšpirovaná ohromujúcou nadčasovou krásou prírody. Najjednoduchšie prvky v životnom prostredí sa stávajú citlivými detailmi kolekcií značky, tvary a dizajn výrobkov sú inšpirované dokonalosťou prirodzeného rytmu vesmíru. Mimo našich myšlienok, snov, plánov a každodenného rytmu, príroda si zachováva pokoj a odhaľuje sa nám ako nekonečný zdroj krásna. Emily Westwood sa svojimi jedinečnými výrobkami pokúša zachytiť detaily ohromujúce svojou jednoduchosťou a dostať sa bližšie k podstate krásy a dokonalosti okolo nás. Originálne dizajnom, detailmi a koncepciou, výrobky Emily Westwood sú venované unikátnym osobnostiam a dokážu sa nám odhaliť ako výsledok tých najčistejších a najlepších emócií.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.