Organická vlasová maska na lesk Dull Linseeds&Jojoba Oil 250 ml

SKU: 1157820
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 11 August - 18 August
Výhody:
  • 0.23 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
7 99 8 55 RRP ?
Popis
Kozmetické výrobky Intra sú vyrobené v Taliansku, obsahujú 98% prírodných zložiek a podporujú krásu pomocou prírody.
Vlasová maska na lesk s ľanovým olejom a jojobovým olejom poskytuje prirodzený lesk vlasov. Výsledkom sú hodvábne vlasy, mäkké a ľahko upraviteľné.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
250 ml
Kapacita:
0.25 litrov
Váha:
0,300 Kg
Materiál:
Ingredients/Coctab: Aqua/Water/Eau, Cetyl alcohol, Orbignya oleifera seed oil, Glycerin, Behenamidopropyl dimethylamine, Linum usitatissimum (Linseed) seed extract (*), Linum usitatissimum (Linseed) seed oil, Simmondsia chinensis (Jojoba) seed oil, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum [Fragrance], Lactic acid, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Limonene, Ethylhexylglycerin, Sodium benzoate, Potassium sorbate. (*) organically farmed
Detaily výrobku
Title
Value
Vrátiť:
Kozmetické výrobky, ktoré sú dodávané v krabici so zapečatenou fóliou, možno vrátiť len zapečatené.
Dokumenty
Nanášať na vlhké vlasy, po aplikovaní šampónu. Nechajte pôsobiť 5-8 minút, potom opláchnite.
Doba trvanlivosti: 6 mesiacov od otvorenia balenia.
INTRA
Spoločnosť Harbour, zaoberajúca sa prírodnou kozmetikou, sa zrodila v srdci Bologne. Základné hodnoty Harbour sú od začiatku spojené s inováciami a kultúrou prírodného wellness.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.