Kreslo Esme Riviera Yellow

SKU: 1165461
Farba
zelená
žltá
  • Zostalo 3 kusov
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 18 August - 29 August
Výhody:
  • 7.58 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
252 99 510 34 RRP ?
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Výška sedadla: 45 cm.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 84 cm/šírka 76 cm/výška 86 cm
Váha:
23.0 Kg
Materiál:
kostra z bukového dreva, borovicové drevo, preglejky a drevotriesky, čalúnenie 100% polyester, elastické pružiny, výplň zo silikónu a polyuretánovej peny T3530
Farba:
žltá
Rozšíriteľné
nie
3D Model / AR (Augumented Reality)
áno
Dokumenty
  • Vyžaduje sa montáž: áno
  • Montážny návod zahrnutý: áno
Optisofa
Optisofa je miesto, kde sa myšlienky, práca a technológie transformujú na malé umelecké diela. Našou úlohou je transformovať víziu na hotový nábytok. Nábytok, ktorý vám umožní pridať trochu tepla a pohodlia do vášho domáceho pohodlia. Naša kreativita, kvalita a zmysel pre detail majú vždy rovnaký cieľ - urobiť z domu domov s veľkým „D“. Uvedomujúc si skutočnosť, že iba úplné nasadenie nám umožňuje vytvárať výrobky čo najbližšie k dokonalosti, vydávame zo seba maximum. Pridaním tehly do vášho interiéru chceme s vami vytvoriť jedinečnú atmosféru. Nechajte sa uniesť a zariaďte si s nami izbu!

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.