Trojmiestna pohovka Ines Gusto Blue

SKU: 1165492
Farba
modrá
  • Zostal 1 kus
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 12 Október - 21 Október
Výhody:
  • 20.42 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
680 99 709 99 (-4%) ?
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Výška sedadla: 46 cm.
Zobrazené vankúše sú zahrnuté.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 81 cm/šírka 211 cm/výška 102 cm
Váha:
58.0 Kg
Materiál:
kostra z ocele zafarbenej práškovou farbou, bukové drevo, borovicového dreva a z preglejky, čalúnenie 100% polyester, elastické pružiny, výplň zo silikónu a polyuretánovej peny T3030
Farba:
modrá
Rozšíriteľné
nie
Počet miest na sedenie
3
Dokumenty
  • Vyžaduje sa montáž: áno
  • Montážny návod zahrnutý: áno
Optisofa
Optisofa je miesto, kde sa myšlienky, práca a technológie transformujú na malé umelecké diela. Našou úlohou je transformovať víziu na hotový nábytok. Nábytok, ktorý vám umožní pridať trochu tepla a pohodlia do vášho domáceho pohodlia. Naša kreativita, kvalita a zmysel pre detail majú vždy rovnaký cieľ - urobiť z domu domov s veľkým „D“. Uvedomujúc si skutočnosť, že iba úplné nasadenie nám umožňuje vytvárať výrobky čo najbližšie k dokonalosti, vydávame zo seba maximum. Pridaním tehly do vášho interiéru chceme s vami vytvoriť jedinečnú atmosféru. Nechajte sa uniesť a zariaďte si s nami izbu!

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.