Kreslo diYana Soft Dark Grey 3H

SKU: 1191075
Farba
modrá
modrá navy
púdrovo ružová
svetlo ružová
tmavosivá
tmavozelená
čierna
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 27 December - 10 Január
Výhody:
  • 3.6 body Vivre i
  • Vrátenie zdarma do 14 dní
36099
  • Použite kód VIV35SK v košíku a využite extra 35% zľavu na tento produkt!
Popis
Maximálna nosnosť: 140 kg.
Výška sedadla: 42 cm.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 59 cm/šírka 58 cm/výška 84 cm
Váha:
14.8 Kg
Materiál:
štruktúra z bukového a dubového dreva, čalúnenie zo 100% polyesterového zamatu, výplň operadla z peny hustoty 25 kg/m³, výplň sedadla z peny hustoty 30 kg/m³
Farba:
tmavosivá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Tento výrobok môžete vrátiť bez poplatku do 14 dní od doručenia zásielky.
Inštrukcie
Výrobok vyžaduje montáž.
Kalatzerka
So skúsenosťami vyše troch desaťročí je dnes Kalatzerka prítomná a oceňovaná v celej Európe. Kolekcie Kalatzerka, ktoré sa dajú ľahko rozlíšiť vďaka barokovým akcentom dizajnu a starostlivo vybraným textúram, sú vynikajúcim riešením, pokiaľ ide o nastavenie skutočne personalizovaného prostredia, ktoré je definované eleganciou a kultivovanosťou. Sedačky a kreslá, úložný nábytok, postele alebo jedálenský nábytok, všetky výrobky značky sú vytvorené v jedinečnom štýle, ktorý bol inšpirovaný klasikou a Viedenčanmi a ktorý chcel pridať do každého interiéru nádych a vzácnosť.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.