• Rýchle dodanie
Výhody:
  • 5.12 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
170 99 344 65 RRP ?
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Je vybavená 6 spôsobmi varenia, funkcia časovača s automatickým vypnutím po 60 minútach, svetelný indikátor, kameň na pizzu (D30.5 cm), rotačná funkcia a možnosť nastavenia mriežky na výškach 3.
Vnútorné rozmery: 42x36xH28 cm.
Objem: 45 L.
Maximálna teplota: 230 stupňov Celzia.
Príkon: 1800W.
Napätie a frekvencia: 220-240 V / 50 Hz.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
45 L (dĺžka 57 cm/šírka 44 cm/výška 37 cm)
Váha:
11.8 Kg
Materiál:
plast, sklo, kaučuk, meď, kov
Recenzie
4.00
1 Recenzie
5 Hviezdy (0)
4 Hviezdy (1)
3 Hviezdy (0)
2 Hviezdy (0)
1 Hviezda (0)
Dokumenty
Záruka: 5 rokov.
Bestron
Technológia sa stretáva so životným štýlom! Bestron, spoločnosť The Concept Company, je úspešným rodinným podnikom už viac ako 50 rokov a vyrába moderné, vysoko kvalitné elektrické spotrebiče. Značka zaujme nielen svojou produktovou radou zameranou na cenu / výkon, ale aj inovatívnou paletou trendových produktov: od elegantných elektrických spotrebičov na raňajky, cez moderné zábavné varné prístroje a praktické kuchynské pomôcky až po obrovský výber klimatizačných jednotiek. Bestron ponúka to pravé pre každý vkus a požiadavku. Pretože s láskou k detailom Bestron predáva nielen výrobky: Veľa skúseností Vynikajúca cena / výkon Trendový životný štýl Vitajte v spoločnosti Bestron!

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.