Vankúš CoolComfort 42x60 cm

SKU: 1202641
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 23 August - 02 September
Výhody:
  • 1.64 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
54 99 72 99 (-24%) ?
Popis
Vankúš s pamäťovou penou s osviežujúcou textíliou.
Coolcomfort je mäkký vankúš. Centrálna časť (jadro alebo) je vyrobená z peny s pamäťou 100%, s otvormi pre lepšie vetranie a cirkuláciu vzduchu. Pamäťová pena je vysoko elastický materiál, vynález NASA, ktorý reaguje na váhu a teplo a tvaruje formu tela. To vám umožní relaxovať a obmedziť vaše spiace otočenie tým, že pomôže získať pohodlný spánok.
Materiál Coolsensation má chladiaci účinok a zabraňuje poteniu. pozostáva zo špeciálnych vlákien, ktoré absorbujú prebytočné teplo a vlhkosť v oblasti okolo tela. Reguluje teplotu počas spánku, pomáha vám relaxovať viac. Poťah je, taktiež, z mäkkých vlákien, ošetrený proti roztočom, baktérií a alergií.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
42x60 cm (dĺžka 60 cm/šírka 42 cm/výška 12 cm)
Váha:
2.5 Kg
Materiál:
textil Cool Sensation, výplň 100% pamäťová pena
Dokumenty
Poťah možno prať na 40 stupňov Celzia.
Záruka: 2 rokov.
iSleep
Značka iSleep sa veľmi zaujíma o výrobu produktov, ktoré ponúkajú čo najlepší spánok. Výrobky sa zlepšili, pretože iSleep vedel o spánku. Spoluprácou s University of Nebraska Wesleyan a priekopníkmi v oblasti spánku vznikla výskumná skupina pre spánok, American Sleep Research Institute, ktorá v roku 1988 postavila prvé nezávislé centrum pre štúdium zdravého spánku. Následný výskum priniesol niekoľko prekvapivých a dôležitých záverov. Kvalita spánku je veľmi dôležitá pre dobré zdravie a to, ako dlho a ako dobre spíme, môže predpovedať, ako dlho budeme žiť. Tiež zistili, aké faktory prispievajú k zdravému spánku a tieto faktory sa odzrkadľujú aj v na matracoch iSleep.Spoločnosť ASRI pokračovala v práci v prestížnych nemocniciach a amerických univerzitách. ASRI vyvinula vzdelávanie v oblasti spánku pre profesionálov a pacientov po celom svete. A záväzok spoločnosti k výskumu presahuje svoje produkty. Spoločnosť iSleep je presvedčená, že spánok je kritickým problémom pre zdravie a neustále vynakladá úsilie na uvedenie na trh najlepších spacích matracov pre zdravší život.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.