Hra zručností Bouncing The Room

SKU: 1204652
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 0.16 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
16 44 31 57 RRP ?
Vypredané
Popis
Zábavná, vzrušujúca a zaujímavá hra. Hráči sa musia ponáhľať v kockách a dať sliepky do kurníku. Nikdy sa nedozviete, kedy skok bude skákať.

Uvedené rozmery patria baleniu.

Hry a užívateľské príručky v rôznych jazykoch
Odporúčaný vek: 4 + rokov.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 20.2 cm/šírka 10.7 cm/výška 27.8 cm
Váha:
0,370 Kg
Materiál:
tvrdý plast
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Juguetes BP
Juguetes BP je španielska spoločnosť zameraná na tvorbu a marketing hračiek, ktorá bola založená v roku 2010 a v súčasnosti sídli vedľa hlavných distribútorov španielskych hračiek. Spoločnosť Juguetes BP založila svoj rast na inováciách, kvalite a zodpovedných službách. Naše rady sa rátajú hlavne s vysoko kvalitnými vzdelávacími hračkami. Vďaka nášmu predajnému tímu sme prítomní v Španielsku aj v Európe na najlepších predajných miestach. V súčasnosti distribuujeme ekologickú licenciu WWF výhradne pre Španielsko a Portugalsko. Okrem toho máme vlastné vzdelávacie produkty, ktoré umožňujú najmenším rozvíjať svoje zručnosti.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.