Hra zručností Magic Carpet

SKU: 1204654
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 0.45 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
15 13 24 99 RRP ?
Vypredané
Popis
Vzrušujúca hra, plný emócií a napätia pre celú rodinu. Hráči musia odstrániť veci z vrecka s pokladom a umiestniť ich na čarovný koberec, zabezpečiť, aby kúzelný koberec nespadol.

Uvedené rozmery patria baleniu.

Hry a užívateľské príručky v rôznych jazykoch
Odporúčaný vek: 3 + rokov.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 26.5 cm/šírka 26.5 cm/výška 8 cm
Váha:
0,500 Kg
Materiál:
tvrdý plast
Farba:
viacfarebná
Juguetes BP
Juguetes BP je španielska spoločnosť zameraná na tvorbu a marketing hračiek, ktorá bola založená v roku 2010 a v súčasnosti sídli vedľa hlavných distribútorov španielskych hračiek. Spoločnosť Juguetes BP založila svoj rast na inováciách, kvalite a zodpovedných službách. Naše rady sa rátajú hlavne s vysoko kvalitnými vzdelávacími hračkami. Vďaka nášmu predajnému tímu sme prítomní v Španielsku aj v Európe na najlepších predajných miestach. V súčasnosti distribuujeme ekologickú licenciu WWF výhradne pre Španielsko a Portugalsko. Okrem toho máme vlastné vzdelávacie produkty, ktoré umožňujú najmenším rozvíjať svoje zručnosti.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.