Hra zručností Domino Block

SKU: 1204659
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 0.2 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
6 99 11 99 (-41%) ?
Vypredané
Popis
Vychutnajte si vizuálny a zvukový efekt s touto zvláštnou hrou, ktorá aktivuje všetky vaše zmysly. Vybudujte všetky okruhy, ktoré prechádzajú vašej predstavivosti s číslami blokov. Ale pozor! Budete potrebovať dosť pulzu a zručnosti na správne umiestnenie blokov. Ak urobíte chybu, Môžete upustiť celý okruh, ktorý ste vytvorili, alebo že dominový efekt nepracuje správne.

Uvedené rozmery patria baleniu.

Hry a užívateľské príručky v rôznych jazykoch
Odporúčaný vek: 4 + rokov.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 24.5 cm/šírka 19.5 cm/výška 6 cm
Váha:
0,280 Kg
Materiál:
tvrdý plast
Farba:
viacfarebná
Juguetes BP
Juguetes BP je španielska spoločnosť zameraná na tvorbu a marketing hračiek, ktorá bola založená v roku 2010 a v súčasnosti sídli vedľa hlavných distribútorov španielskych hračiek. Spoločnosť Juguetes BP založila svoj rast na inováciách, kvalite a zodpovedných službách. Naše rady sa rátajú hlavne s vysoko kvalitnými vzdelávacími hračkami. Vďaka nášmu predajnému tímu sme prítomní v Španielsku aj v Európe na najlepších predajných miestach. V súčasnosti distribuujeme ekologickú licenciu WWF výhradne pre Španielsko a Portugalsko. Okrem toho máme vlastné vzdelávacie produkty, ktoré umožňujú najmenším rozvíjať svoje zručnosti.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.