Demontovateľné autíčko Police Car

SKU: 1238259
  • Zostal 1 kus
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 28 September - 05 Október
Výhody:
  • 0.26 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
8 99 15 78 RRP ?
  • -10% CODE: EXTRA10SK Prihláste sa do svojho účtu a získajte zľavu
Popis
Namontovateľné a demontovateľné policajné vozidlo. Deti môžu jazdiť na tomto vozidle a hrať sa s ním, zlepšuje ich motorické zručnosti, koordináciu ruka-oko a predstavivosť.
Má 7 dielov.

Odporúčaný vek: 3 + rokov.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 10 cm/šírka 5.4 cm/výška 6.6 cm
Odporúčaný:
vyše 3 rokov
Váha:
0,170 Kg
Materiál:
drevo
Juguetes BP
Juguetes BP je španielska spoločnosť zameraná na tvorbu a marketing hračiek, ktorá bola založená v roku 2010 a v súčasnosti sídli vedľa hlavných distribútorov španielskych hračiek. Spoločnosť Juguetes BP založila svoj rast na inováciách, kvalite a zodpovedných službách. Naše rady sa rátajú hlavne s vysoko kvalitnými vzdelávacími hračkami. Vďaka nášmu predajnému tímu sme prítomní v Španielsku aj v Európe na najlepších predajných miestach. V súčasnosti distribuujeme ekologickú licenciu WWF výhradne pre Španielsko a Portugalsko. Okrem toho máme vlastné vzdelávacie produkty, ktoré umožňujú najmenším rozvíjať svoje zručnosti.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.