Veľkosť
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 11 Júl - 21 Júl
Výhody:
  • 0.78 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
78 99 131 75 RRP ?
Popis
Digitálna potlač s vysokým rozlíšením a hladká povrchová úprava. Prešívané pruhy. Predná a zadná strana zo 100% bavlny. Ideálna pre strednú sezónu. Vyrobená v Španielsku. Kombinujte s inými dostupnými produktmi v tej istej kolekcii!
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
240x260 cm (dĺžka 260 cm/šírka 240 cm)
Váha:
2.3 Kg
Materiál:
100% bavlna
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Možno prať pri (°C): 40
Žehliť pri (°C): 150
Použite bielidlo: nie
Vhodne do sučičky: áno
Profesionálne čistenie: áno
Zmršťuje sa: < 5%
Happy Friday
Happy Friday je španielska značka, ktorá má za cieľ zmeniť dom na príjemný a útulný priestor. Jej kolekcie ponúkajú kvalitu, komfort, štýl a vytvárajú príjemný priestor, plný farieb. Nezáleží na tom, či si vyberiete odvážnu geometriu, jemné kvety alebo abstraktné formy, každý štýl prinesie do izieb príjemný nádych. Happy Friday prináša kolekcie posteľných bielizní, obrusy a textílie do kuchyne, do kúpeľne, pre deti, ale aj dekorácie do dennej izby. Modely sú vibračné a odborníci z Happy Friday tvrdia, že ich výrobky dokážu navodiť dobrú náladu.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.