Kreslo Esme Green

SKU: 1272228
Farba
zelená
  • Zostal 1 kus
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 18 August - 29 August
Výhody:
  • 8.45 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
281 99 286 99 (-1%) ?
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Výška sedadla: 45 cm.
systém odpruženia: elastické popruhy a kľukaté pružiny.
všetky vankúše vybavené zipsom.
prešívané vankúše na sedenie a operadlo.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 85 cm/šírka 75 cm/výška 85 cm
Váha:
23.0 Kg
Materiál:
kostra z masívneho dreva, čalúnenie zo 100% polyesteru, výplň sedadla vyrobená z vysoko elastickej peny, výplň zadných vankúšov vyrobená zo silikónového vlákna, nohy vyrobené z dubového vosku z masívneho dreva
Farba:
zelená
Rozšíriteľné
nie
Dokumenty
  • Vyžaduje sa montáž: áno
  • Montážny návod zahrnutý: áno
Optisofa
Optisofa je miesto, kde sa myšlienky, práca a technológie transformujú na malé umelecké diela. Našou úlohou je transformovať víziu na hotový nábytok. Nábytok, ktorý vám umožní pridať trochu tepla a pohodlia do vášho domáceho pohodlia. Naša kreativita, kvalita a zmysel pre detail majú vždy rovnaký cieľ - urobiť z domu domov s veľkým „D“. Uvedomujúc si skutočnosť, že iba úplné nasadenie nám umožňuje vytvárať výrobky čo najbližšie k dokonalosti, vydávame zo seba maximum. Pridaním tehly do vášho interiéru chceme s vami vytvoriť jedinečnú atmosféru. Nechajte sa uniesť a zariaďte si s nami izbu!

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.