Trojmiestna rozkladacia pohovka Esme Green

SKU: 1272242
Farba
bledozelená
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 22.79 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
759 99 1343 81 RRP ?
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Rozmery postele: 195x140 cm.
2 dekoračné vankúše sú súčasťou balenia.
Výška sedadla: 45 cm.
systém odpruženia: elastické popruhy a kľukaté pružiny.
všetky vankúše vybavené zipsom.
prešívané sedáky a operadlá.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 218 cm/šírka 93 cm/výška 85 cm
Váha:
83.0 Kg
Materiál:
kostra z masívneho dreva, čalúnenie zo 100% polyesteru, výplň sedadla vyrobená z vysoko elastickej peny, výplň zadných vankúšov vyrobená zo silikónového vlákna, nohy vyrobené z dubového vosku z masívneho dreva
Farba:
zelená
Rozšíriteľné
áno
Počet miest na sedenie
3
Dokumenty
  • Vyžaduje sa montáž: áno
  • Montážny návod zahrnutý: áno
Optisofa
Optisofa je miesto, kde sa myšlienky, práca a technológie transformujú na malé umelecké diela. Našou úlohou je transformovať víziu na hotový nábytok. Nábytok, ktorý vám umožní pridať trochu tepla a pohodlia do vášho domáceho pohodlia. Naša kreativita, kvalita a zmysel pre detail majú vždy rovnaký cieľ - urobiť z domu domov s veľkým „D“. Uvedomujúc si skutočnosť, že iba úplné nasadenie nám umožňuje vytvárať výrobky čo najbližšie k dokonalosti, vydávame zo seba maximum. Pridaním tehly do vášho interiéru chceme s vami vytvoriť jedinečnú atmosféru. Nechajte sa uniesť a zariaďte si s nami izbu!

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.