• Rýchle dodanie
Výhody:
  • 1.24 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
41 43 58 97 RRP ?
Vypredané
Popis
Výrobok je vyrobený ručne tradičnou technikou.
Výrobok je smaltovaný inovačným materiálom, s nepriľnavými vlastnosťami, ktorý neobsahuje ťažké kovy a nie sú toxické pri vysokej teplote, je úplne bez toxicity pri vysokej teplote.
Terakota udržuje konštantné teplo počas celého procesu varenia, Taktiež, zachováva prirodzenú a intenzívnu chuť potravín.
Dá sa použiť na otvorenom ohni, na elektrickom variči alebo v klasickej rúre.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
S (dĺžka 20 cm/šírka 16 cm/výška 20 cm/priemer 20 cm)
Kapacita:
200 litrov
Váha:
2.1 Kg
Materiál:
glazovaná keramika, trvanlivé terakotové pečenie
Farba:
modrá
Dokumenty
Vhodný do umývačky riadu a do mikrovlnky.
Fratelli Colì
Fratelli Coli je talianska značka, u ktorej sa tradícia stáva spôsobom života. S rozsiahlymi skúsenosťami a bezkonkurenčnou vášňou pre kvalitu, značka ponúka riešenia pre zdravý životný štýl. Ručne vyrobené výrobky zo starostlivo vybraných materiálov, s jedinečnými tepelnými vlastnosťami medzi nádobmi na varenie, produkty Fratelli Coli sú príbehom o chuti, príjemných spomienkach a tradičnej, zjednotenej rodine.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.