• Rýchle dodanie
Výhody:
  • 3.5 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
116 99 252 10 RRP ?
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Batoh n alaptop je ideálny pre školy, pre vysokoškolských študentov a na nosenie kníh, notebookov a má priestory na ukladanie potrieb, ako sú kľúče, nabíjačky, kalkulačku, mobilný telefón, peňaženky, laptop 15 palcov, kamery, iPody, iPady a tablety.
Moderne navrhnutý z najkvalitnejšej pravej kože a plátna, toto je neformálne, jednoduchý a veľkorysý batoh.
Je vyrobený z bavlneného plátna 100%, ktoré je mäkké, priedušné, trvanlivé a odolné proti zmršteniu.
Tento kožený batoh má hlavnú kapsu potiahnutú koženou chlopňou, ktorá je skrytá dvoma užšími koženými remienkami pre zvýšenie bezpečnosti a tesného balenia, dve vnútorné vrecká a čalúnená priehradka pre notebook 15-inch.
Veľké hlavné vrecko má robustný a hladký zips, dve bočné vrecká na fľaše s vodou, predné vrecko na koženú klapku s magnetickým uzáverom a na zadnej strane zaistené vrecko na zips.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 30 cm/šírka 10 cm/výška 45 cm
Váha:
1.5 Kg
Materiál:
100% kože
Farba:
krémová, hnedá

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.