Obraz Serenity Beach 57x77 cm

SKU: 1476745
  • Zostalo 2 kusov
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 30 September - 07 Október
Výhody:
  • 0.47 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
15 99 30 91 RRP ?
  • -10% CODE: EXTRA10SK Prihláste sa do svojho účtu a získajte zľavu
Popis
Zarámovaný obraz s domom na pláži je perfektným doplnkom každého domova, Vďaka svojim krásnym letným vibráciám a teplým červeným odtieňom vás toto nástenné umenie skutočne naladí na letnú náladu.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
57x77 cm (dĺžka 57 cm/šírka 2.5 cm/výška 77 cm)
Váha:
1.6 Kg
Materiál:
MDF, polyesterové plátno
Detský dizajn
nie
Arthouse
Arthouse je domovom inšpirácií a teraz sme rovnako zanietení pre dizajn, ako keď sme začínali pred dvadsiatimi rokmi. Náš tím interných návrhárov čerpá z najnovších trendov a neustále vytvára nové tapety, ktoré pridajú do našej kolekcie - vrátane súčasných nevyhnutných vecí, klasiky s twistom, dizajnov, ktoré podnecujú fantáziu a osobitý vzhľad miestností wow-factor. Či už teda viete, čo hľadáte - alebo potrebujete trochu pomôcť - nájdete množstvo nápadov v rôznych farbách a inovatívnych povrchových úpravách. Nie sme tu však len na to, aby sme vás inšpirovali. Ako jeden z popredných odborníkov na interiérový dizajn vo Veľkej Británii vyvážame aj do viac ako 70 krajín sveta, čo vám uľahčí transformáciu priestoru okolo vás, nech ste kdekoľvek. Neúnavne sme pracovali na tom, aby každý krok bol jednoduchý - od hľadania inšpirácie, prechádzania a objednávania až po zavesenie tapety. Pomôžeme vám tiež ľahko dokončiť váš vzhľad vďaka nášmu širokému výberu zladených kúskov, vrátane dekoratívnych doplnkov, obrazov na stenu, zrkadiel, rozdeľovačov miestností, hodín a ďalších. Najlepšie na tom všetkom je, že naše výrobky majú vynikajúcu kvalitu za primerané ceny. Pokiaľ teda ide o vytvorenie miestnosti vašich snov, ak hľadáte malú inšpiráciu alebo jednoducho neviete, kde začať, v Arthouse vás čakáme.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.