Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 11 Marec - 23 Marec
Výhody:
  • 4.97 body Vivre i
  • Vrátenie zdarma do 14 dní
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 55 EUR.
49799 628.72 RRP ?
Popis
Má 1 zásuvku 2 dvere.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 115 cm/šírka 48 cm/výška 85 cm
Váha:
62.0 Kg
Materiál:
telo vyrobené z orechového dreva, štruktúra z MDF, kov, dvere a priečelie z MDF s digitálnou potlačou UV, pokryté matným lakom, nohy vyrobené z masívnej brezy, maľované čiernou farbou a meďou
Farba:
hnedá orechová, viacfarebná
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Tento výrobok môžete vrátiť bez poplatku do 14 dní od doručenia zásielky.
Inštrukcie
  • Vyžaduje sa montáž: áno
  • Montážny návod zahrnutý: áno
Furny
Vo Furny veríme v nábytok, ktorý rozpráva príbeh a prekvapenie. Príbeh poetický, sladký, miestami ironický, ale vždy osobný. Veríme, že nábytok by mal odrážať náš vnútorný svet, naše vášne, nádeje a pocity. Tento príbeh je o nás a my sme tu, aby sme sa s vami oň podelili. Náš príbeh začína inšpiráciou - objavovaním sveta plného krásy a dokonalosti, ukrytých v prírode, kultúrnom dedičstve a technickom pokroku. A potom tvoríme. Kombinujeme našu hrdú pozornosť na detaily a funkčnosť s rôznymi vzormi, z ktorých si môžeme vybrať. Vytvára jedinečnú atmosféru vášho domova spolu s požiadavkami meniacich sa trendov, štýlu a vašich preferencií.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.