Podnožka Freesia Yellow

SKU: 1566028
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 2.02 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
202 99 420 46 RRP ?
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 60 cm/šírka 45 cm/výška 45 cm
Váha:
7.0 Kg
Materiál:
materiál štruktúry: masívne borovicové drevo, drevotrieska, preglejka, sololit, materiál na čalúnenie: zamat, výplň sedadla a hustota: polyuretánová pena s vysokou odolnosťou, hustota: 30 kg/m3, vatovanie, hustota 300 g/m², materiál nôh: bukové drevo.
Farba:
žltá a zlatá
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Mazzini Sofas
Moderné a aktuálne, pohovky Mazzini majú jedinečný štýl a dokonalý komfort. Exkluzívne vyrobené v Európe, pohovky Mazzini sú vyrobené s presnosťou, s veľkou pozornosťou voči detailom a výberu materiálov. Každý z výrobkov sa rodí z tvorivosti, pozornosti a profesionality výrobcov a dizajnérov, ktorí každodenne kladú svoju vášeň a skúsenosti k dispozícii svojim zákazníkom.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.