Vankúš na sedenie Minimalist Cushion Covers Fluffy 42x42 cm

SKU: 1653499
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 08 December - 15 December
Výhody:
  • 0.13 body Vivre i
  • Vrátenie zdarma do 14 dní
1399 19.07 RRP ?
  • Použite kód VIV35SK v košíku a využite extra 35% zľavu na tento produkt!
Popis
Produkt neobsahuje žiadne škodlivé chemické látky pre zdravie ľudí a zvierat, pretože má štandardy Oeko-Tex 100 certifikačné normy.
Nemá karcinogénny účinok.
Sú potlačené len na jednej strane.
Odnímateľný poťah na vankúš: áno.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
42x42 cm (dĺžka 42 cm/šírka 42 cm/výška 5 cm)
Váha:
0,400 Kg
Materiál:
70% polyester, 30% bavlna, hustota 242 g/m², výplň: pena
Farba:
viacfarebná
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Tento výrobok môžete vrátiť bez poplatku do 14 dní od doručenia zásielky.
Inštrukcie
Možno prať v práčke pri maximálnej teplote 30 stupňov Celzia.
Minimalist Home World
Minimalistický domáci svet má veľa návrhov na obliečky na vankúše a obrusy. Sú to textílie, ktoré si vytvárajú vlastné miesto ako poťah na vankúš vo vašej obľúbenej farbe alebo obrus, ktorý ste si sami ušili. Bytový textil pomáha vytvárať miesto, ktoré vás vyzýva, aby ste boli pohodlní a odýchli si. Vnesú domov do života a jeho vdýchnutie do nového života je také ľahké ako výmena posteľnej bielizne. Skrášlite svoj domov s našimi obliečkami na vankúše a obrusmi s certifikátom OEKO-TEX. To je nevyhnutné pre každý interiérový dekor! -Ozdobte si svoj obývací priestor luxusom, vášňou a skvelými modernými vzormi. - Naša kvalita digitálnej potlače na našu špeciálnu tkaninu vás ohromí, pretože máme živú a realistickú 3D digitálnu potlač. Naše obliečky na vankúše zmenia náladu na každom mieste. -Naše výrobky vyrábané našou značkou sú spracované pomocou najnovšej technológie v našich zariadeniach certifikovaných BSCI s technológiou 3D digitálnej tlače. Priadza, farbivo a suroviny použité pri výrobe; Má certifikát OEKO-TEX Standard 100. Nemá karcinogénny účinok. Naše výrobky preto neobsahujú žiadne škodlivé ani chemické látky pre zdravie ľudí a zvierat. -Tieto výrobky sú vhodné na použitie vo vnútorných aj vonkajších priestoroch, v obývacej izbe, v kuchyni, v detských a kojeneckých izbách, v spálňach, v automobiloch, v reštauráciách, záhradách, hoteloch atď.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.