Dámske náramkové hodinky

SKU: 1733252
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 0.22 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
22 99 26 99 (-14%) ?
Vypredané
Popis
Inšpirované starodávnym náramkom so šarmom, a symbolizuje vieru a spojenectvo.
Oslavujúci ochranné sily prírody, má ručne dokončeného morského koníka, delfína, tuleňa, a šperk z morskej korytnačky Amelia Parker.
Priemer krytu: 36 mm.
Odolné voči vode: 3 ATM.
Farba remienka: biely krokodíl.
Farba puzdra: striebristá.
Súčasťou balenia je darčeková krabička: áno.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 18.5 cm/výška 1.8 cm
Váha:
0,030 Kg
Materiál:
pokovované puzdro: IP, materiál puzdra: kovové zloženie, materiál zadnej časti puzdra: nerezová oceľ, sklo: tvrdené minerálne sklo, materiál náramku: prírodná koža
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Záruka: 2 roky.
AMELIA PARKER
Vo veku 9 rokov sa Amelia, dcéra morského biológa a violončelistu, presťahovala so svojou rodinou z Londýna na ostrov Grand Cayman Island - domov chránených zelených morských korytnačiek, ktoré neskôr vytvorili ikonickú súčasť jej zbierok. Jej matka, oceánografka, ktorá bola pridelená na výskumnú misiu morských korytnačiek, uviedla temperamentnú Ameliu k potápaniu už v ranom veku desiatich rokov a v pätnástich rokoch skúmala každú chvíľu hlbokomorský prieskum. Amelia sa počas svojich formačných rokov s neochvejnou kresliarskou vášňou obklopila vedeckými morskými knihami svojej matky a keď sa jej odvážne umelecké stvárnenie vynikajúcich korálových klenotov a exotickej divočiny stalo zložitejším, začali sa odvíjať príbehy a vízie jej zbierok. V roku 2014 sa Amelia vrátila do Londýna, aby si splnila sen stať sa módnou návrhárkou, a teraz sa do života dostávajú jej ohromujúce odhalenia z Karibiku. "Chcem, aby moje zbierky hovorili so ženami, ktoré ich nosia - vždy im pripomínali, že rovnako ako tmavomodrá, aj náš život je neobmedzený, bezhraničný a navždy plný krásnych dobrodružstiev." “ Kolekcie Amelia Parker sú navrhnuté a vyrobené ručne, s premyslenosťou, odvahou a hrdosťou.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.