Kreslo Luci Navy Blue

SKU: 1736980
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 29 Jún - 08 Júl
Výhody:
  • 1.85 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
185 99 781 29 RRP ?
  • -20% KÓD: SUMMER20SK Prihláste sa do svojho účtu a získajte zľavu
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Pre salónik v elegantnom a útulnom štýle, zamilujte si toto pekné kreslo.
Jej elegantný dizajn a jaseňové nohy sú zvýraznené mäkkou a odolnou látkou s prírodným vzhľadom.
Jej pohodlné sedadlo a zmyselný dizajn ľahko zapadnú do vášho domova a ponúknu vám príjemné chvíle odpočinku.
Rozšíriteľné: nie.
Kapacita sedenia: 1.
Maximálna nosnosť (kg): 110.
Vhodné pre použitie v exteriéri: nie.
Úložný priestor: nie.
Výška sedadla (cm): 40.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 70 cm/šírka 66 cm/výška 80 cm
Váha:
14.0 Kg
Materiál:
materiál štruktúry: tepelne upravené bukové drevo, vystužené časticami s vysokou odolnosťou, materiál na čalúnenie: 100% polyester, zamatový dotyk, výplňový materiál sedadla a hustota: podškrtnutý, gumička, tenké prúžky, ktoré poskytujú optimálne ergonomické a pohodlie 35 kg/m3 index 3/5, vystužené zvlnenými pružinami, výplňový materiál a hustota operadla: polyuretán 28 kg/m3, zadné vankúše plnené tenkou penou, materiál nôh: bukové drevo
Farba:
modrá navy
Rozšíriteľné
nie
Vhodné do exteriéru
nie
Dokumenty
Inštrukcie
Inštrukcie
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Vyžaduje montáž: áno.
Ted Lapidus Maison
Ted Lapidus Maison je značka odvodená od bezkonkurenčného Teda Lapidusa, dizajnéra najuznávanejších osobností 60-tych rokov. Brigitte Bardot, Alain Delon, John Lennon sú len niektoré mená, s ktorými značka spolupracovala v priebehu času, popisujúc estetické trendy obdobia. Nábytkové kusy Teda Lapidusa prezentujú vyváženú zmes francúzskej špecifickej elegancie s elegantným avantgardným akcentom súčasných trendov. Nadčasové, vyvážené a zdokonalené línie sú výsledkom práce talentovaných dizajnérov, s ktorými značka spolupracuje pre každú kolekciu a vizuálny koncept dostáva formu pomocou najnovších a najefektívnejších technológií. Materiály sú vždy vybrané so zvláštnou pozornosťou, v dokonalom súlade s celou vizuálnou koncepciou a veľmi trvanlivé v čase. Ted Lapidus Maison preukazuje autentickú perspektívu vnútorného dizajnu, ktorý je zmesou najuznávanejších tradičných prvkov s klasickými a vyváženými akcentmi, ktoré sú zakaždým prispôsobené najmodernejšou technológiou. Umenie žiť, poznačené parížskou kreativitou a zdokonalením, nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie a nádychom ikonického obdobia 60-tych rokov, to všetko opisuje krásu a všestrannosť výrobkov Ted Lapidus Maison.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.