Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 29 Jún - 08 Júl
Výhody:
  • 5.16 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
516 99 593 99 (-12%) ?
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Nechajte sa uchvátiť skrinkou Jaipur a vyzdobte si svoj domov v exoticko-priemyselnom štýle.
Jej impozantný vzhľad a jemnosť jeho detailov z neho robia organizačný kus nábytku, ktorého kúzlo zvedie milovníkov elegantného etnického nábytku.
Robustná, vďaka svojej konštrukcii z jedľového dreva a nohám z čierneho železa, táto skrinka s piatimi zásuvkami pojme veľký priestor pre organizáciu.
Ozdobný detail: mandala a etnická hranica vyrezané na prednej strane zásuviek maľované béžovými tónmi.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 100 cm/šírka 35 cm/výška 90 cm
Váha:
28.0 Kg
Materiál:
konštrukcia z jedľového dreva, zásuvky a police z MDF, nohy zo železa, kovové úchytky
Farba:
prírodná, svetlobéžová, čierna, modrá
Vhodné do exteriéru
nie
3D Model / AR (Augumented Reality)
áno
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
  • Vyžaduje sa montáž: nie
  • Montážny návod zahrnutý: nie
Burkina Home Decor
V Burkina Home Decor sme v kontakte so svetom interiérových dekorácií už viac ako 25 rokov, v roku 2014 sme vytvorili našu novú značku. Pod týmto sugestívnym názvom, Burkina Home Decor, nájdeme širokú škálu nábytku a dekoratívnych predmetov, ktoré je možné umiestniť do všetkých miestností domu. V spoločnosti Burkina Home Decor zastupujeme, predávame a distribuujeme nábytok a dekorácie. Nájdete tu inšpiráciu, dizajn a kvalitu všetkých predmetov s veľmi osobným prístupom, ktoré sa prispôsobia všetkým štýlom. Zvláštny a vynikajúci štýl, ktorý charakterizuje výrobky Burkina Home Decor, je odlišujúcim prvkom a jednou z hlavných značiek domu. Výrobky Burkina Home Decor robia rozdiel. Sú to dekoratívne predmety, ktoré vás nenechajú ľahostajnými a dodajú vášmu domovu elegantný nádych, ktorý hľadáte. Navyše sa hodia ku všetkým štýlom. Máme rôzne nábytkové a ozdobné kúsky, ktoré dodajú vašej miestnosti veľmi osobný charakter, ktorý nám bude pripomínať starodávne orientálne kultúry alebo exotické krajiny. S Burkina Home Decor vždy nájdete niečo, čo sa hodí k vášmu štýlu.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.