Sada 2 posteľných obliečok a obliečky na vankúš

SKU: 1873978
Výhody:
  • 0.34 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
34 99 36 99 (-5%) ?
Vypredané
Popis
  • Uzatvárací systém: Obálka
Technické údaje
Title
Value
Váha:
1.0 Kg
Materiál:
bavlna
Hustota tkaniny: 200 TC
Farba:
ružová
Sada:
1 plachta (cm): 110x160 cm
1 plachta (cm): 110x170 cm
1 obliečka na vankúš (cm): 30x40 cm
Veľkosť posteľnej plachty (cm)
110x170
Veľkosť obliečky na vankúš (cm)
30x40
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Možno prať v práčke pri maximálne 40 stupňov Celzia. Nepoužívať aviváže. Nepoužívať bielidlo. Nežmýkať. Nesušiť odstreďovaním.
Saint Clair
Saint Clair Paris je historická značka, ktorú v 60. rokoch predstavil Jean Sinclair, ktorý patril ku generácii dizajnérov, ktorá založila francúzsky štýl Prêt-à-Porter. Saint Clair Paris je v súčasnej dobe dlhoročnou spoločnosťou, ktorá prostredníctvom distribúcie licenčných zmlúv vyrába niekoľko radov výrobkov, ako sú pánske a dámske odevy Prêt-à-Porter, kožené výrobky, bytový textil a bytový textil, spodná bielizeň a pyžamá atď. Výrobky Saint Clair, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a dokonalým štýlom, sú distribuované do niekoľkých krajín v Európe a Ázii. Medzinárodným distribútorom domácich kolekcií, Saint Clair Kids & Saint Clair bebe je Vamvax SA Grécko.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.