• Zostalo 2 kusov
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 23 Jún - 05 Júl
Výhody:
  • 0.2 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 55 EUR .
20 99 36 99 (-43%) ?
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 75 cm/šírka 75 cm/výška 1 cm
Váha:
1.0 Kg
Materiál:
bavlna
Hustota tkaniny (gsm): 400
Farba:
béžová
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Možno prať v práčke pri maximálne 40 stupňov Celzia. Nepoužívať aviváže. Nepoužívať bielidlo. Nežmýkať. Nesušiť odstreďovaním.
Saint Clair
Saint Clair Paris je historická značka, ktorú v 60. rokoch predstavil Jean Sinclair, ktorý patril ku generácii dizajnérov, ktorá založila francúzsky štýl Prêt-à-Porter. Saint Clair Paris je v súčasnej dobe dlhoročnou spoločnosťou, ktorá prostredníctvom distribúcie licenčných zmlúv vyrába niekoľko radov výrobkov, ako sú pánske a dámske odevy Prêt-à-Porter, kožené výrobky, bytový textil a bytový textil, spodná bielizeň a pyžamá atď. Výrobky Saint Clair, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a dokonalým štýlom, sú distribuované do niekoľkých krajín v Európe a Ázii. Medzinárodným distribútorom domácich kolekcií, Saint Clair Kids & Saint Clair bebe je Vamvax SA Grécko.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.