• Rýchle dodanie
Výhody:
  • 0.32 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
10 99 16 99 (-35%) ?
Vypredané
Popis
Tento krém na tvár s dvojnásobným zvlhčovacím účinkom sa dobre postará o vašu normálnu alebo extrémne suchú pokožku. Interakcia dvoch prírodných kyselín hyalurónových (Cristalhyal a PrimalHyal 50) vytvára jedinečný kozmetický vzorec. PrimalHyal 50 intenzívne zvlhčuje pokožku a podporuje vitalitu buniek a syntézu kolagénu. Cristalhyal chráni pokožku pred dehydratáciou. Dvojitá hydratácia - dvojnásobná radosť. Dermatológ testovaný.
  • Hlavné zložky a výhody: Prírodná kyselina hyalurónová - PrimalHyal 50 - posilňuje intenzitu zvlhčovania, podporuje vitalitu kožných buniek a syntézu kolagénu. Prírodná kyselina hyalurónová - Cristalhyal - vytvára bariéru, ktorá zabraňuje strate vlhkosti pokožky.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
50 ml
Kapacita:
0.05 litrov
Váha:
0,050 Kg
Detaily výrobku
Title
Value
Vrátiť:
Kozmetické výrobky, ktoré sú dodávané v krabici so zapečatenou fóliou, možno vrátiť len zapečatené.
Dokumenty
Dátum platnosti: 36 mesiacov od otvorenia

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.