Rozkladacia pohovka Ewa Light Grey

SKU: 1986991
Výhody:
  • 11.84 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
394 90
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Rozmery plochy na spanie: 125x195 cm.
Výška sedadla: 42 cm.
Maximálna nosnosť: 200 kg.
Rozmery skladovacieho priestoru: 181x79xH21 cm.
Vedľajší obrázok je použitý s prezentačným účelom, cieľový výrobok je rozťahovacia pohovka bielo-sivej farby.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 95 cm/šírka 194 cm/výška 100 cm
Váha:
63.0 Kg
Materiál:
štruktúra z MDF a borovicového dreva, plastové nohy, čalúnenie z polyesteru a polyuretánovej ekokože, výplň z peny T3040 a T2542 hrúbky 13 cm, bonellové pružiny s výškou 13 cm
Farba:
svetlo sivá
Rozšíriteľné
áno
Počet miest na sedenie
3
Dokumenty
Výrobok nevyžaduje montáž.
ELTAP
Počas 26 rokov svojho fungovania pozvala továreň na čalúnený nábytok ELTAP do skupiny svojich odberateľov niekoľko tisíc spoločností, z ktorých sa predalo až 70 tisíc. kusov nábytku ročne v 200 obchodoch po celej Európe. Všetok nábytok uvedený v katalógu našich výrobkov je nový a má záruku výrobcu. Dúfame, že vďaka vášni a skúsenostiam sa bude naša spoločnosť s každou ďalšou implementáciou neustále rozvíjať. Snažíme sa udržiavať širokú škálu produktov, aby si každý mohol nájsť niečo pre seba. Náš nábytok uspokojí každého, kto hľadá funkčný nábytok so zaujímavým dizajnom a pestrou cenovou reláciou. Vďaka tomu sú naše výrobky nielen zdrojom inšpirácie, ale aj synonymom pre priateľskú a dôveryhodnú značku.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.