Sada 2 kusov pánskych boxeriek XXL

SKU: 2009731
Veľkosť
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 04 Október - 11 Október
Výhody:
  • 0.32 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
10 99 15 78 RRP ?
  • -10% CODE: EXTRA10SK Prihláste sa do svojho účtu a získajte zľavu
Popis
Naše vzory spodnej bielizne sú vysoko kvalitné modely, ktoré poskytujú mimoriadnu mäkkosť a pohodlie. Odvážne farby a logo na výrazných elastických pásoch dodávajú punc zábavy a elegancie. Jednou z charakteristík nášho spodného prádla je jeho elastický pás s logom bavlny, ako aj tkaninová štruktúra zaručujúca optimálnu odolnosť proti praniu.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
XXL
Váha:
0,160 Kg
Materiál:
95% bavlna, 5% elastan
Farba:
čierna, granát
Sada:
2 kusy pánske boxerky
Žehliť pri (°C)
110
Dokumenty
Prať pri (°C): 30
Žehliť pri (°C): 110
Možno použiť bielidlo: nie
Možno sušiť v odstredivke: áno
Čistiť profesionálne: nie
Zmršťovanie látky: nie
FEVITEX
Počiatky Fevitexu siahajú do roku 1990. Vznik našej spoločnosti zameranej na dizajn a výrobu spodnej bielizne pre celú rodinu mal a dodnes má svoje sídlo v Ontinyent (Valencia). Pohoda, oslobodenie, pohodlie, mäkkosť, elegancia, neviditeľnosť ... To sú naše HODNOTY a to, čo nás charakterizuje. Naša FILOZOFIA je od vzniku značky založená na dobývaní a pobyte v španielskych domoch prostredníctvom našich hodnôt. Vďaka 30-ročným skúsenostiam je značka Fevitex jednou z najprestížnejších značiek intímneho oblečenia na celom svete, ktorá kombinuje technické tkaniny a odvážny dizajn s najlepšou kvalitou a konkurencieschopnými cenami. V súčasnosti sa naše skladové a veľkoobchodné miesto predaja nachádza v Ontinyent, kde máme na sklade katalóg pre zákazníkov s viac ako 200 referenciami. Zároveň venujeme značné prostriedky na digitalizáciu spoločnosti s cieľom vytvoriť online prostredie, ktoré uľahčí nákupné procesy a pomôže zákazníkovi rýchlo a intuitívne nájsť to, čo potrebuje.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.