Sada 6 pohárov Enigma 400 ml

SKU: 2018745
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 0.71 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
23 89
Vypredané
Popis
V súčasnosti tradíciu kvalitných výrobkov pre stolovanie zo skla pokračuje viacero spoločností, ale lídrom je spoločnosť RCR, ktorá vyvinula Luxion, prvú skutočnú alternatívu klasického kryštálu.
Spoločnosť RCR bola vždy zameraná na inováciu, a jej laboratóriá vyvinuli novú generáciu Luxion, skutočne inovatívneho ultra-číreho krištálu.
Kľúčové vlastnosti tohto skla sú jas, priehľadnosť, tvárnosť, hydrolytická odolnosť a odolnosť na umývanie v umývačke riadu. Luxion je najlesklejší materiál spomedzi krištáľov. Jeho odrazová schopnosť je vyššia ako akéhokoľvek iného konkurenta.
Luxion je ultračíre sklo a je v súlade s platnými normami. Je to najpriehľadnejší krištáľ ktorý udržuje všetky charakteristiky akéhokoľvek obsahu a nemení chuť.
Luxion je tiež ľahký materiál. Látky z ktorých je vyrobený ako titán, quartz a hliník ale aj špeciálny termický proces výroby mu poskytujú svetelnosť a odolnosť. To znamená, je ideálny na používanie v oblasti profesionálneho cateringu kde predmety musia mať dlhú životnosť, verzatílnosť, jednoduché umývanie v umývačke riadu pri dlhodobom použití.
Luxion dovoľuje lievanie komplexnýxh a dokonca aj extrémnych foriem, čo výrobcovia uznávajú. Je realizovaný s cieľom odolávať všetkým štandardným cyklom spracúvania, čo je dôležité pre každého kto používa polotovary z tohto materiálu.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
400 ml (výška 15.1 cm/priemer 7.8 cm)
Kapacita:
0.4 litrov
Váha:
2.8 Kg
Materiál:
Luxion (kryštalické sklo patentované spoločnosťou RCR CRISTALLERIA)
Sada:
6 poháre, každý uvedených rozmerov a objemu
Dokumenty
Možno umývať v umývačke riadu.
Boli otestované vo vyše 1000 cyklov umývania.
Sušiť pri nízkej teplote.
Voda a čistiace prostriedky majú dôležitú úlohu, ale čistiaci prostriedok musí byť vhodný pre dodávanú vodu, ale čistiaci prostriedok sa musí hodiť k druhu vody.
Možno používať v mikrovlnnej rúre.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.