Koberec Marina Silver Ivory 200x290 cm

SKU: 2099687
Výhody:
  • 8.84 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
294 99 402 99 (-26%) ?
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Tento koberec s moderným geometrickým vzorom prináša dynamiku a vitalitu do každej miestnosti.

Možno používať na vyhrievaných podlahách.
Výrobok je upravený ručne.
V dôsledku výrobného procesu sa veľkosť koberca môže mierne meniť. Rozmery sa môžu líšiť asi o 7.62 cm dĺžky alebo šírky.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
200x290 cm (dĺžka 290 cm/šírka 200 cm/výška 1.14 cm)
Váha:
23.4 Kg
Materiál:
100% polypropylén
Veľkosť koberca (cm)
200x290
Dokumenty
Vysávajte pravidelne, aby ste zabránili nahromadeniu prachu a omrviniek v koberci.
Vlhké fľaky čistite suchou absorbujúcou handričkou ihneď po zašpinení koberca.
Vyhýbať sa vystavovaniu priamemu slnečnému žiareniu.
Odporúča sa používať chrániče na nohy kusov nábytku a pravidelné premiestňovanie koberca, aby ste sa vyhli jeho deformovaniu a opotrebovaniu.
Nitky vyčnievajúce z koberca netreba vyšklbnúť, ale odstrihávať nožnicami pre zabránenie rozpletenia.
Safavieh
Safavieh je írska značka s dlhodobou históriou a skúsenosťou vo výrobe a predaji výrobkov pre domácnosť. Túžba poskytovať kvalitu bez kompromisu a starostlivosť o zákazníkov dostali spoločnosť do popredia, ešte od jej založenia, a to od roku 1914. Koberce tkané ručne, nábytok a dekorácie zo vznešených materiálov odolných v čase, všetky s dizajnom, ktorý zabezpečuje komfort a dobrú náladu v každom dome - takto môžeme na prvý pohľad preložiť nádherné kolekcie tejto značky. A aby sľub "bez kompromisov" bol splnený, Safavieh vytvorila nadáciu podporujúcu deti z chudobných rodín a bojuje neustále za neutralizovanie toxických farieb pre textil, pričom sa usiluje používať stále viac materiálov z obnoviteľných zdrojov - ako organická bavlna, bambus alebo masívne drevo z udržateľných a kontrolovaných zdrojov. Počas štyroch generácií, rodina nachádzajúca sa za značkou Safavieh zmobilizovala všetky svoje zdroje, aby mohla svojim zákazníkom poskytnúť kvalitu a najlepší dizajn.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.