Exteriérový jedálenský stôl Panama Range

SKU: 2187146
Farba
čierna, žltá
  • Zostalo 2 kusov
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 29 Jún - 08 Júl
Výhody:
  • 1.58 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
158 99 287 61 RRP ?
  • -15% KÓD: EXTRA15SK Prihláste sa do svojho účtu a získajte zľavu
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
  • Vhodné pre použitie v exteriéri: áno
AluPrint® od spoločnosti LifestyleGarden® je náš vlastný patentovaný spôsob tlače krásnych povrchových úprav na hliníkové profily, aby sa vzhľad materiálu posunul na ďalšiu úroveň.

Hotovo úplne in-house, táto povrchová úprava nám umožňuje dodať kovu prírodný vzhľad, pri zachovaní veľmi nízkej hmotnosti a vysokej životnosti.
AluPrint® nám tiež umožňuje nájsť nové spôsoby pridávania detailov k našim produktom, ktoré dodávajú práve ten extra dotyk kúskom každého vonkajšieho priestoru a umožňujú nulovú údržbu a prémiovú odolnosť proti poveternostným vplyvom..
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 91.9 cm/šírka 87.7 cm/výška 74.4 cm
Váha:
16.0 Kg
Materiál:
hliník AluPrint®
Farba:
čierna, žltá
Rozšíriteľné
nie
Vhodné do exteriéru
áno
Detský dizajn
nie
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Vyžaduje montáž: áno
Počet balení: 1
Návod na montáž je zahrnutý: áno
LifestyleGarden
Naším cieľom je vytvárať vynikajúce produkty, ktoré kombinujú medzinárodné odborné znalosti v oblasti dizajnu s najnovšími výrobnými technikami a materiálmi, ktoré sú formulované, vyrábané a testované tak, aby ponúkali vynikajúci výkon v rôznych vonkajších prostrediach. Každý kus LifestyleGarden® je vyrobený v našich najmodernejších výrobných závodoch v Ázii a je prísne testovaný na medzinárodné štandardy kvality, životnosti a funkčnosti. Našou kontrolou nad dodávateľským reťazcom sme schopní zabezpečiť kvalitu a spoľahlivosť našich materiálov a výrobkov. Všetky materiály použité v produktoch LifestyleGarden® sú vyrábané interne, aby bola zaistená kvalita, konzistencia a udržateľnosť. Používame iba tíkové drevo, ktoré je certifikované FSC ™ - nové drevo, ktoré sa vypestovalo na zodpovedne obhospodarovaných plantážach, alebo recyklované tíkové drevo, ktoré bolo získané z komponentov a štruktúr na ostrove Java.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.