Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 11 August - 18 August
Výhody:
  • 0.32 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
10 99 29 16 RRP ?
Popis
Ricínový olej je dokonalým nosným olejom. Stačí pridať éterický olej podľa vášho výberu a vyrobiť si masážny olej na mieru alebo ho použiť ako taký. Vyhovuje všetkým typom pleti, kĺže hladko a je mimoriadne výživný. Ricínový olej je prírodný a dostatočne jemný na to, aby ho mohli používať všetky typy pleti. Nebude dráždiť citlivú pokožku ani spôsobovať vyrážky na pokožke náchylnej na akné, pretože nezanáša póry.
Výhody:
- Podporuje rast vlasov a pomáha regulovať ich vypadávanie
- Bojujte proti lupinám a iným infekciám pokožky hlavy
- Skroťte krepovité vlasy a rozštiepené končeky
- Zabráňte predčasnému šediveniu
- Hydratuje a upravuje vlasy
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
30 ml (dĺžka 10.01 cm/šírka 3.4 cm/výška 3.4 cm)
Kapacita:
0.03 litrov
Váha:
0,083 Kg
Recenzie
5.00
1 Recenzie
5 Hviezdy (1)
4 Hviezdy (0)
3 Hviezdy (0)
2 Hviezdy (0)
1 Hviezda (0)
Detaily výrobku
Title
Value
Vrátiť:
Kozmetické výrobky, ktoré sú dodávané v krabici so zapečatenou fóliou, možno vrátiť len zapečatené.
Dokumenty
Použite na vlasy na zvlhčenie a lesk. Tradične sa používa na zahustenie a posilnenie vlasov. Pomocou štetca na očné linky jemne naneste na riasy olej. Uistite sa, že kefa neobsahuje nadmerné množstvo oleja. Dajte pozor, aby sa vám olej nedostal do očí. Pre zjavné výsledky, aplikujte večer pred spaním. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak ho necháte pôsobiť celú noc. Ráno, pomocou odličovača môžete odstrániť olej z mihalníc. Môžete tiež naniesť 2- 3 kvapiek oleja a jemne vmasírovať do vlasov, obočia, pokožky hlavy. Najlepšie výsledky dosiahnete používaním každý deň.
Zoe Ayla
Od svojich skromných začiatkov v roku 2015 mali súrodenci Zoë Ayla Roukema a Quinn Roukema za úlohu starať sa o seba s wellness prístupom. Keď sme cestovali po celom svete, žili v rôznych klimatických podmienkach a čelili každodenným environmentálnym stresom, naša zakladateľka Zoë Ayla stanovila organickú starostlivosť o seba za prioritu. Urobiť si čas na starostlivosť o seba sa stalo skôr životným štýlom ako rutinou. Sme popredným výrobcom a distribútorom prvotriednej kvality starostlivosti o seba a krásy, ktoré ponúkame za dostupnú cenu. S podporou veľmi silných tímov dodávateľov a globálnej distribučnej infraštruktúry prinášame na trh rýchlo a efektívne inovácie a trendy. Náš prémiový produkt za každodenne nízku cenu nám umožnil budovať silné partnerstvá s niektorými z najväčších maloobchodných predajcov na svete. Zoë Ayla býva v krásnom Montreale so svojím priateľom a neuveriteľne veľkým záchranným psom (kráľ ovčiak) a trávi veľa času prácou medzi kanceláriami v Los Angeles, Amsterdame a Hongkongu.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.