• Zostal 1 kus
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 15 August - 24 August
Výhody:
  • 8.27 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
275 99 572 99 (-51%) ?
  • -10% KÓD: EXTRA10SK Prihláste sa do svojho účtu a získajte zľavu
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
Nechajte sa uchvátiť skrinkou Jaipur a vyzdobte si svoj domov v exoticko-priemyselnom štýle. Jeho impozantný vzhľad a jemnosť detailov z neho robia kus nábytku, ktorého kúzlo zvádza milovníkov elegantného etnického nábytku.. Robustný, vďaka svojej konštrukcii z jedľového dreva a železným nohám, táto skriňa poskytuje dostatok priestoru pre organizáciu. Ozdobný detail: rezba na prednej strane zásuviek a dvierok, ktorá odhaľuje časť vnútornej časti kusu nábytku.
  • Počet dverí: 1
  • Počet zásuviek: 2
  • Vhodné pre použitie v exteriéri: nie
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 55 cm/šírka 37 cm/výška 106 cm
Váha:
22.0 Kg
Materiál:
štruktúra zo smrekového dreva, zásuvka z MDF, nohy zo železa
Farba:
hnedá
Vhodné do exteriéru
nie
Detský dizajn
nie
Recenzie
4.00
1 Recenzie
5 Hviezdy (0)
4 Hviezdy (1)
3 Hviezdy (0)
2 Hviezdy (0)
1 Hviezda (0)
Dokumenty
Vyžaduje montáž: nie
Počet balení: 1
Burkina Home Decor
V Burkina Home Decor sme v kontakte so svetom interiérových dekorácií už viac ako 25 rokov, v roku 2014 sme vytvorili našu novú značku. Pod týmto sugestívnym názvom, Burkina Home Decor, nájdeme širokú škálu nábytku a dekoratívnych predmetov, ktoré je možné umiestniť do všetkých miestností domu. V spoločnosti Burkina Home Decor zastupujeme, predávame a distribuujeme nábytok a dekorácie. Nájdete tu inšpiráciu, dizajn a kvalitu všetkých predmetov s veľmi osobným prístupom, ktoré sa prispôsobia všetkým štýlom. Zvláštny a vynikajúci štýl, ktorý charakterizuje výrobky Burkina Home Decor, je odlišujúcim prvkom a jednou z hlavných značiek domu. Výrobky Burkina Home Decor robia rozdiel. Sú to dekoratívne predmety, ktoré vás nenechajú ľahostajnými a dodajú vášmu domovu elegantný nádych, ktorý hľadáte. Navyše sa hodia ku všetkým štýlom. Máme rôzne nábytkové a ozdobné kúsky, ktoré dodajú vašej miestnosti veľmi osobný charakter, ktorý nám bude pripomínať starodávne orientálne kultúry alebo exotické krajiny. S Burkina Home Decor vždy nájdete niečo, čo sa hodí k vášmu štýlu.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.