Koberec Shaggy 80x300 cm

SKU: 2747873
Výhody:
  • 1.01 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
33 99 153 45 RRP ?
Vypredané
Popis
  • Výroba koberca: tkaný na stroji
  • Vhodný pre podlahové vykurovanie: áno
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
80x300 cm (dĺžka 300 cm/šírka 80 cm/výška 4.6 cm)
Váha:
4.4 Kg
Materiál:
polypropylén, hustota 1800 g/m²
Výška vlákna 39 mm:
Farba:
krémová, čierna
Vhodný na vyhrievané podlahy
áno
Veľkosť koberca (cm)
80x300
Tvar koberca
obdĺžnik
Vzor koberca
vintage vzhľad
Spôsob výroby koberca
strojová výroba
Dokumenty
Pokyny na starostlivosť: Aby sa zabránilo vnikaniu prachu medzi priadzu (vonkajšia strana) na koberci v priebehu času, v pravidelných intervaloch by sa malo vysávať. S vysávačom, vlákna (páperie) by sa mali uvoľňovať pomaly v smere ich ležania. Nikdy nedrviť, nerobte tetovanie tvrdým predmetom. Nemal by byť ponechaný dlho na slnečnom svetle. Tekuté škvrny rozliate na koberec by sa mali čistiť papierovými utierkami, aby ste zbytočne nestrácali čas. Čistenie by sa nikdy nemalo trieť po škvrne. To spôsobí, že škvrna prenikne ďalej do koberca. Počas čistenia kobercov sa treba vyhnúť použitiu prebytočnej vody a šampónu. Z koberca by sa nemali ťahať slučky, slučky, ktoré sa odlepili, by sa mali odrezať od povrchu koberca.
Možno použiť bielidlo: nie
Možno sušiť v odstredivke: áno
Čistiť profesionálne: áno
Pranie v práčke: áno
Ručné pranie: áno
Oyo Concept
Je to autentická značka z radu domácich dekorácií, ktorú uviedla na trh spoločnosť OYO Fashion. Cieľom je vytvoriť jedinečné výrobky, ktoré odrážajú mestskú dušu vo vašom modernom dome.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.