Fototapeta Satin rose 175x250 cm

SKU: 3177786
Veľkosť
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 19 December - 30 December
Výhody:
  • 2 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
66 99
Popis
Odolné, vliesové tapety odolné voči vode a poškriabaniu . Tapeta s inšpirujúcim motívom bude skvelou ozdobou každej miestnosti. Vliesové tapety sa pripevňujú na stenu špeciálnym lepidlom. Môžu byť inštalované v každej miestnosti, dokonca aj v kúpeľni alebo v kuchyni. Vodeodolná tlač je veľmi odolná. Tapeta sa skladá z pásov, ktoré sú pohodlné pri montáži, so šírkou 50cm. Ekologické a bezpečné s použitím bezpečných materiálov, naše vzory môžeme odporučiť aj do spálne ako aj do izbičky vašich detí.
  • Závesný systém: lepidlo
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
175x250 cm (dĺžka 250 cm/šírka 0.02 cm/výška 175 cm)
Váha:
1.5 Kg
Materiál:
netkané
Farba:
biela, ružová
Detský dizajn
nie
Artgeist
Artgeist je poľská spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, založená v roku 2004 z vášne pre dekoráciu. V súčasnosti je spoločnosť prítomná v 17 krajinách prostredníctvom internetových obchodov v 10 jazykových verziách. Artgeist ponúka viac ako tisíc jedinečných vzorov. Naše dekorácie boli zaslané do viac ako štyridsiatich krajín a počet klientov presiahol 550 tisíc. V našej ponuke nájdete obrázky, tapety, obrazy, samolepky a ďalšie prvky dekorácie interiéru. Neustále navrhujeme nové produkty, ktoré rozširujú naše portfólio. Disponujeme moderným strojovým zariadením, ktoré zaručuje najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Radi tvoríme dekorácie, ktoré skrášlia každý interiér z celého sveta. Naše kroky sú založené na vášni našich zamestnancov a vytváranie nás robí šťastnými.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.