Hrnček William Morris - Strawberry Thief Red 430 ml

SKU: 3391580
Výhody:
  • 0.38 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
12 99
Vypredané
Popis
Vyrobené z porcelánu New Bone China, vyznačuje sa elegantnou a prirodzenou farbou s jemným leskom, ako aj výnimočnú odolnosť. Je to skvelý nápad na originálny darček.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
430 ml (dĺžka 12 cm/šírka 10 cm/výška 9 cm/priemer 10 cm)
Kapacita:
0.43 litrov
Váha:
0,380 Kg
Materiál:
porcelán
Farba:
viacfarebný
Recenzie
5.00
1 Recenzie
5 Hviezdy (1)
4 Hviezdy (0)
3 Hviezdy (0)
2 Hviezdy (0)
1 Hviezda (0)
Dokumenty
Vhodné do umývačky riadu: áno
Vhodné do mikrovlnky: áno
DUO
DUO má viac ako 15 rokov skúseností s priamym dovozom darčekového porcelánu. Náš tím neustále sleduje trendy a nikdy neprestáva pracovať na prekračovaní a zdokonaľovaní našej ponuky. Starostlivo sme vybrali tie najlepšie partnerské továrne, ktoré ponúkajú najlepšiu kvalitu. Aby boli naše výrobky jedinečné, spolupracujeme s mnohými umelcami a grafickými dizajnérmi. Za objednávkami v našich partnerských továrňach nasledujú desiatky hodín diskusií, výberov a analýz. Rozširujeme naše spoločnosť s absolventmi Akadémií výtvarných umení, dizajnérmi a fotografmi, vďaka ktorým sú naše výrobky presne také, aké chceme ponúknuť našim zákazníkom. Náš porcelán nie je len hrnček alebo pohár. Rovnako sa zameriavame na dizajn jeho obalu. Našou politikou je poskytnúť koncovému zákazníkovi skvelý nápad na darček, ktorý súčasne spĺňa hlavné denné potreby. Robíme všetko pre to, aby sme splnili očakávania každého milovníka čaju a kávy, ako aj tých, ktorí sa jednoducho radi obklopujú krásou.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.