Koberec Pearl 160x230 cm

SKU: 3511044
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 8.15 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
271 99
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
  • Výroba koberca: Ručná výroba
  • Vhodné pre vyhrievané podlahy: nie
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
160x230 cm (dĺžka 230 cm/šírka 160 cm/výška 8.5 cm)
Váha:
19.1 Kg
Materiál:
100% polyester, Hustota tkaniny (gsm): 5200
Farba:
ružová
Vhodný na vyhrievané podlahy
nie
Tvar koberca
obdĺžnik
Vzor koberca
čiernobiely
Spôsob výroby koberca
ručne vyrobený
Detský dizajn
nie
Dokumenty
Po otvorení, koberec nechajte 24 hodiny v teplej miestnosti. To pomôže zmierniť ryhy a zvlnenie pri balení. Použite protišmykovú podložku, ktorá pomôže udržať váš koberec na svojom mieste a poskytne ďalšiu ochranu tvrdým podlahám. Pred použitím akýchkoľvek čistiacich prostriedkov na koberci, stálosť farieb najskôr otestujte na nenápadnej ploche. Neťahajte žiadne uvoľnené nite, prosíme odstráňte opatrne nožnicami, aby ste ich odstránili. Vyvarujte sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu, pretože by to mohlo spôsobiť vyblednutie niektorých farbív . Pravidelne koberec otáčajte, aby ste zaistili rovnomerné opotrebenie . Rozsypané látky ihneď očistite pomocou čistého suchého bieleho plátna - neotierajte . Na novom koberci je malá strata vlákniny normálna. Pri výrobe tohto koberca sa používa latex . Môže sa opatrne vysávať pomocou podlahového alebo kefového nástavca. Použiť bielidlo: nie
Možno sušiť v sušičke: nie
Čistiť profesionálne: nie
Pranie v práčke: nie
Ručné pranie: nie
Flair Rugs
Flair Rugs je britská značka kobercov, ktorá sa zrodila v roku 1984 a dnes je jedným z lídrov na trhu tohto profilu. Perfektný dizajn predstavuje len polovicu z príbehu jedného výrobku, toto je filozofia, na základe ktorej spoločnosť poskytuje zákazníkom koberce vyrobené ručne, s pozornosťou zameranou na detaily. So štylisticky prispôsobeným vzorom pre hocijaký interiér, koberce Flair Rugs presahujú momentálne trendy a sú uznávané tak vo Veľkej Británii, ako aj za hranicami.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.