Koberec Spectrum 66x300 cm

SKU: 3511060
Dodanie:
  • Doba dodania: medzi 11 Júl - 21 Júl
Výhody:
  • 0.68 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
68 99
Popis
  • Výroba koberca: vyrobený na stroji
  • Vhodné pre vyhrievané podlahy: áno
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
66x300 cm (dĺžka 300 cm/šírka 66 cm/výška 1.1 cm)
Váha:
4.7 Kg
Materiál:
100% polypropylén, Hustota tkaniny (gsm): 2350
Farba:
multi
Vhodný na vyhrievané podlahy
áno
Tvar koberca
behúň
Vzor koberca
abstraktný
Spôsob výroby koberca
strojová výroba
Detský dizajn
nie
Recenzie
5.00
1 Recenzie
5 Hviezdy (1)
4 Hviezdy (0)
3 Hviezdy (0)
2 Hviezdy (0)
1 Hviezda (0)
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Po otvorení, koberec nechajte 24 hodiny v teplej miestnosti. To pomôže zmierniť ryhy a zvlnenie pri balení . Použite protišmykovú podložku, ktorá pomôže udržať váš koberec na svojom mieste a poskytne ďalšiu ochranu tvrdým podlahám . Pred použitím akýchkoľvek čistiacich prostriedkov na koberci, stálosť farieb najskôr otestujte na nenápadnej ploche . Neťahajte žiadne uvoľnené nite, prosíme odstráňte opatrne nožnicami, aby ste ich odstránili . Vyvarujte sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu, pretože by to mohlo spôsobiť vyblednutie niektorých farbív . Pravidelne koberec otáčajte, aby ste zaistili rovnomerné opotrebenie . Rozsypané látky ihneď očistite pomocou čistého suchého bieleho plátna - neotierajte . Na novom koberci je malá strata vlákniny normálna . Pri výrobe tohto koberca sa používa latex. Môže sa opatrne vysávať pomocou podlahového alebo kefového nástavca. Použiť bielidlo: nie
Možno sušiť v sušičke: nie
Čistiť profesionálne: nie
Pranie v práčke: nie
Ručné pranie: nie
Flair Rugs
Flair Rugs je britská značka kobercov, ktorá sa zrodila v roku 1984 a dnes je jedným z lídrov na trhu tohto profilu. Perfektný dizajn predstavuje len polovicu z príbehu jedného výrobku, toto je filozofia, na základe ktorej spoločnosť poskytuje zákazníkom koberce vyrobené ručne, s pozornosťou zameranou na detaily. So štylisticky prispôsobeným vzorom pre hocijaký interiér, koberce Flair Rugs presahujú momentálne trendy a sú uznávané tak vo Veľkej Británii, ako aj za hranicami.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.