Koberec Fuze 160x230 cm

SKU: 3511087
Výhody:
  • 1.61 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po území celej krajiny pre objednávky uhradené vopred, nad 100 EUR.
161 99
Vypredané
  • Tento produkt má doručenie zdarma pri úhrade platobnou kartou
Popis
  • Výroba koberca: Ručná výroba
  • Vhodné pre vyhrievané podlahy: áno
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
160x230 cm (dĺžka 230 cm/šírka 160 cm)
Váha:
5.2 Kg
Materiál:
91% juta, 4% bavlna, 3% polyester, 2% viskóza, Hustota tkaniny (gsm): 1400
Farba:
krémová
Vhodný na vyhrievané podlahy
áno
Tvar koberca
obdĺžnik
Vzor koberca
geometrický
Spôsob výroby koberca
ručne vyrobený
Detský dizajn
nie
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Inštrukcie
Po otvorení, koberec nechajte 24 hodiny v teplej miestnosti. To pomôže zmierniť ryhy a zvlnenie pri balení . Použite protišmykovú podložku, ktorá pomôže udržať váš koberec na svojom mieste a poskytne ďalšiu ochranu tvrdým podlahám . Pred použitím akýchkoľvek čistiacich prostriedkov na koberci, stálosť farieb najskôr otestujte na nenápadnej ploche . Neťahajte za žiadne uvoľnené nite – voľné nite opatrne odstrihnite nožnicami, aby ste ich mohli odstrániť . Vyvarujte sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu, pretože by to mohlo spôsobiť vyblednutie niektorých farbív . Pravidelne koberec otáčajte, aby ste zaistili rovnomerné opotrebenie. Rozsypané látky ihneď očistite pomocou čistého suchého bieleho plátna - neotierajte . Na novom koberci je malá strata vlákniny normálna . Môže sa opatrne vysávať pomocou podlahového alebo kefového nástavca. ÿFarby sa môžu líšiť v dôsledku prírodných vlákien. Použiť bielidlo: nie
Možno sušiť v sušičke: nie
Čistiť profesionálne: nie
Pranie v práčke: nie
Ručné pranie: nie
Flair Rugs
Flair Rugs je britská značka kobercov, ktorá sa zrodila v roku 1984 a dnes je jedným z lídrov na trhu tohto profilu. Perfektný dizajn predstavuje len polovicu z príbehu jedného výrobku, toto je filozofia, na základe ktorej spoločnosť poskytuje zákazníkom koberce vyrobené ručne, s pozornosťou zameranou na detaily. So štylisticky prispôsobeným vzorom pre hocijaký interiér, koberce Flair Rugs presahujú momentálne trendy a sú uznávané tak vo Veľkej Británii, ako aj za hranicami.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.